Boazeria drewniana do wnętrz

Deski boazeryjne w dowolnym kolorze mogą być zamontowane na ścianach wewnętrznych lub zewnętrznych domu. Tworząc oryginalną elewację budynku lub nowoczesną boazerię drewnianą. Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać!

hj latzke pracownia stolarska stolarz remont mieszkania

Drewniana boazeria na ścianę

Coraz więcej osób chce żyć w bardziej naturalnym otoczeniu. I niekoniecznie oznacza to porzucenie wszystkiego i przeprowadzkę w Bieszczady. Żyć wśród natury można znacznie łatwiej i prościej. Wystarczy chociażby wybór odpowiednich materiałów budowlanych i wykończeniowych – takich jak drewno konstrukcyjne, deski tarasowe, podbitka dachowa czy boazeria drewniana.

Wybranie odpowiednich materiałów do budowy i wykończenia domu, w którym spędzamy przecież dużą część życia, są łatwym sposobem na otoczenie się naturalnym pięknem. Jest to tym łatwiejsze, że popularne trendy w architekturze, budownictwie i aranżacji wnętrz są ściśle połączone z wykorzystaniem naturalnym materiałów i barw.

Poza tym na rynku budowlanym i meblowym dostępnych jest wiele naturalnych materiałów. Wśród nich jest nie tylko wysokiej jakości drewno konstrukcyjne, ale też deski boazeryjne i elewacyjne.

Możesz wybrać deski wykonane z różnego rodzaju drewna. A decydując się na montaż boazerii drewnianej na ścianę, masz wiele możliwości aranżacyjnych. Drewno może mieć naturalny kolor na przykład sosny lub jesionu. Możesz też zdecydować się na boazerię drewnianą pomalowaną na kolor biały, antracytowy, szary, czarny lub inny, który przypadł Tobie do gustu.

Montaż boazerii drewnianej na zewnątrz i wewnątrz

Planujesz zamontować drewnianą elewację na zewnątrz domu? Świetnie! Ale nie rób tego samodzielnie tylko zleć doświadczonym fachowcom z Pracowni Stolarskiej H&J Latzke. Uwielbiamy pracę z drewnem. Od wielu lat zajmujemy się montażem boazerii drewnianej na zewnątrz i wewnątrz domów.

hj latzke pracownia stolarska stolarz remont mieszkania

H&J Latzke wykonuje:

  • boazerie drewniane na zewnątrz domów – są to drewniane elewacje wentylowane. Możemy zasłonić wszystkie ściany na całej wysokości i przy okazji zamontować drewnianą podbitkę dachową. Drewnianą elewację montujemy nie tylko na domkach letniskowych. Wielu naszych Klientów chce mieć boazerię drewnianą na swoich nowoczesnych domach np. typu stodoła. Drewno nadaje budynkom naturalny wygląd, a zastosowanie wytrzymałych desek dobrej jakości nie wymaga ciągłej konserwacji.
  • deski drewniane w wybranych miejscach na ścianach domu – niektórzy nie chcą mieć drewnianej boazerii na całym domu. Wolą, aby deski stanowiły tylko element dekoracyjny. Wówczas montujemy boazerię tylko we wskazanych przez nich miejscach – np. przy drzwiach wejściowych, przy oknach, na ścianie tarasu.
  • boazeria drewniana wewnętrzna – nie jest to tylko trend vintage. Drewniana boazeria wewnątrz domów może być bardzo nowoczesna, jednocześnie dodając wnętrzom ciepła i przytulności.
  • boazeria do sauny – deski boazeryjne montowane na ścianach sauny muszą być odporne na wilgoć i wysokie temperatury. Wiemy, które wybrać i jak je zamontować, aby nasi Klienci cieszyli się wygodną sauną przez długie lata.

Jaka jest cena montażu boazerii?

Chcesz dowiedzieć się jaki byłby koszt montażu boazerii drewnianej na zewnątrz lub wewnątrz Twojego domu? Zadzwoń do pracowni H&J Latzke na numer tel. 692 093 912 lub wyślij wiadomość na adres jacek-latzke@wp.pl. Możesz też przesłać nam projekt budowlany lub rysunek techniczny, dzięki czemu łatwiej określimy zakres i koszt prac.

Chętnie zajmiemy się nie tylko montażem boazerii drewnianej na ścianie wewnętrznej lub zewnętrznej, ale też pomożemy w wyborze materiałów. Wyjaśnimy różnice pomiędzy dostępnymi na rynku deskami i wytłumaczymy w jaki sposób powinna przebiegać konserwacja elewacji lub boazerii wewnętrznej.

elewacja drewniana dom Lódź HJ Latzke stolarz cieśla