Z zamiłowania do drewna

Pracownia Stolarska Latzke powstała w listopadzie 2015 roku. Od tego czasu firma stale się rozwija. Poszerzając przy tym zakres działalności i regiony, na terenie których świadczy usługi nie tylko stolarskie.

elewacja drewniana malowana drewno świerkowe deski Latzke stolarz cieśla

Pracownia Latzke powstała z zamiłowania do drewna. Nie przesadzamy! W listopadzie 2015 roku, gdy za oknami złota polska jesień zamieniała się w szarą i burą, a chłód nie odpuszczał, powstała firma Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska – obecnie Pracownia Stolarska Latzke. Zakład od początku miał zajmować się wykończeniem domów w drewnie. I tak też się stało.

Z biegiem lat firma rozszerzyła zakres działalności. Stając się nie tylko pracownią stolarską, ale stolarsko – ciesielską.

Zakres usług pracowni Latzke:

Elewacja drewniana wentylowana Boszkowo Włoszakowice deska palona dom stodoła

Przedstawiciele pracowni zapewniają fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm podczas świadczenia usług. Do budowy konstrukcji drewnianych, schodów, tarasów i montażu elewacji używamy tylko sprawdzonych materiałów o wysokich walorach jakościowych i estetycznych.

Gdzie działamy?

Pracownia Latzke posiada siedzibę w Sępólnie Krajeńskim w północnej części województwa kujawsko – pomorskiego. Firma oferuje swoje usługi jednak nie tylko w tej lokalizacji. Ekipa pracowni stolarskiej Latzke podejmuje się realizacji zleceń w całej północnej, zachodniej i centralnej części kraju.

Zajrzyj na stronę z naszymi realizacjami, aby zobaczyć, gdzie znajdują się budynki z konstrukcją, elewacją, tarasem czy schodami wykonanymi przez zespół Jacka Latzke. Przez lata działalności pracowaliśmy m.in. w Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Gdańsku. Z przyjemnością podejmiemy się budowy konstrukcji lub montażu drewnianej elewacji również w Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i w wielu innych miejscowościach w Polsce.