Z zamiłowania do drewna

Firma Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska powstała w listopadzie 2015 roku. Od tego czasu stale się rozwija. Poszerzając przy tym zakres działalności i region, w jakim świadczy usługi nie tylko stolarskie.

elewacja drewniana malowana drewno świerkowe deski Latzke stolarz cieśla

Zakład H&J Latzke powstał z zamiłowania do drewna. Nie przesadzamy! W listopadzie 2015 roku, gdy za oknami złota polska jesień zamieniała się w szarą i burą, a chłód nie odpuszczał, powstała firma Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska. Zakład od początku miał zajmować się wykończeniem domów w drewnie. I tak też się stało.

Z biegiem lat firma H&J Latzke rozszerzyła zakres działalności. Stając się nie tylko pracownią stolarską, ale stolarsko – ciesielską.

Zakres usług pracowni H&J Latzke:

Elewacja drewniana wentylowana Boszkowo Włoszakowice deska palona dom stodoła

Przedstawiciele pracowni zapewniają fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm podczas świadczenia usług. Do budowy konstrukcji drewnianych, schodów, tarasów i montażu elewacji używamy tylko sprawdzonych materiałów o wysokich walorach jakościowych i estetycznych.

Gdzie działamy?

Pracownia H&J Latzke posiada siedzibę w Sępólnie Krajeńskim w północnej części województwa kujawsko – pomorskiego. Firma oferuje swoje usługi jednak nie tylko w tej lokalizacji. Ekipa pracowni stolarskiej H&J Latzke podejmuje się realizacji zleceń w całej północnej, zachodniej i centralnej części kraju.

Zajrzyj na stronę z naszymi realizacjami, aby zobaczyć, gdzie znajdują się budynki z konstrukcją, elewacją, tarasem czy schodami wykonanymi przez zespół H&J Latzke. Przez lata działalności pracowaliśmy m.in. w Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Gdańsku. Z przyjemnością podejmiemy się budowy konstrukcji lub montażu drewnianej elewacji również w Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i w wielu innych miejscowościach w Polsce.