Wiata garażowa drewniana

Chcesz zbudować drewniany garaż lub wiatę? Dobrze trafiłeś! Ekipa Pracowni Stolarskiej Latzke zajmie się budową Twojego garażu, wiaty, zadaszenia – od A do Z. Zapewnimy materiały. Zbudujemy konstrukcję i zamontujemy deski elewacyjne oraz podbitkę dachową.

wiata na drewno wiata drewniana Latzke cieśla

Garaż - drewniana konstrukcja i elewacja

Budując dom wiele osób planuje wydzielić część budynku na garaż. Nie wszyscy jednak decydują się na ten krok. Wiele osób woli korzystać z garażu, który stanowi osobny budynek.

Inni dopiero po kilku latach dochodzą do wniosku, że potrzebny jest im garaż drewniany na drugi samochód lub chcą mieć taki dodatkowy budynek na motocykl czy inne sprzęty.

garaż drewniany konstrukcja budowa HJ Latzke stolarz

Drewniany garaż 35 m² lub większy

garaż drewniany konstrukcja budowa HJ Latzke stolarz

W końcu w garażu można trzymać nie tylko auto, ale też motocykl, skuter wodny, motorówkę czy żaglówkę. W drewnianym garażu możesz też stworzyć miejsce do majsterkowania lub przechowywać narzędzia ogrodowe. Sposobów na korzystanie z garażu drewnianego jest wiele. Dlatego dobrze jest, gdy jest on wykonany zgodnie z Twoimi potrzebami i marzeniami.

Planując budowę garażu drewnianego masz już pewnie wyobrażenie co do jego wyglądu i wielkości. Może zamierzasz zbudować garaż drewniany o powierzchni 35 m²? Nie ma problemu. Możemy go dla Ciebie wykonać.

Drewniana elewacja garażu i domu

Budujemy garaże i wiaty o dowolnej konstrukcji i wielkości. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować garaż drewniany o wymiarach 6 x 6 m lub 4 x 6 m. Możemy postawić garaż z dachem jednospadowym lub dwuspadowym a także budynek wolnostojący lub mający jedną wspólną ścianę z Twoim domem.

Ba! Zadbamy także o wygląd elewacji garażu. Specjalizujemy się bowiem w wykonywaniu elewacji drewnianej wentylowanej oraz elewacji drewno + cegła i drewno + klinkier.

domek ogrodnika wiata drewniana ogrodowa na drewno stolarz cieśla HJ Latzke
elewacja drewniana wentylowana czarna deska opalana stolarz HJ Latzke

Wolisz garaż, czy chcesz zbudować drewnianą wiatę?

wiata na drewno wiata drewniana Latzke cieśla

Nie każdy potrzebuje i chce korzystać z drewnianego garażu. Wiele osób woli otwarty lub częściowo otwarty budynek. Najważniejsze jest dla nich porządne zadaszenie, pod którym mogą przechowywać samochód, sprzęt, drewno kominkowe lub inne pojazdy czy przedmioty. Wówczas rozwiązaniem jest budowa drewnianej wiaty.

Pod drewnianą wiatą garażową można parkować jeden, dwa lub trzy samochody. Wystarczy zamówić wykonanie odpowiedniej wielkości konstrukcji. Zwróć uwagę, że podczas budowy wiaty ważne jest nie tylko jaki będzie miała ona wymiar, ale też wygląd. Jeśli decydujesz się na drewnianą wiatę to drewno konstrukcyjne powinno mieć odpowiednią klasę trwałości i estetyczny wygląd.

Gdy chcesz mieć wiatę z bocznymi ścianami o naturalnym wyglądzie to właściwym wyborem będzie wykonanie drewnianej elewacji. Od lat zajmujemy się jej montażem drewnianych desek elewacyjnych. Możemy wykonać taką elewację na wiacie i garażu oraz od razu na części lub całości Twojego domu. Wówczas budynki mieszkalny i gospodarcze będą miały bardziej spójny wygląd.

Cena garażu, wiaty drewnianej?

Chcesz poznać cenę drewnianego garażu lub konstrukcji wiaty? Prześlij nam projekt lub rysunek techniczny budynku na adres mailowy jacek-latzke@wp.pl. Pamiętaj, aby zaznaczyć z jakich materiałów ma być wykonana konstrukcja i ewentualnie elewacja. Jeśli nie wiesz co wybrać, skorzystaj z fachowego doradztwa pracowni Latzke.

Koszt budowy drewnianego garażu lub wiaty zależy m.in. od wielkości konstrukcji, zastosowanych materiałów i zakresu prac (np. konstrukcja, elewacja, podbitka, ściany wewnętrzne). W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: 692 093 912.