Schody drewniane do domu

Szukasz drewnianych schodów, które będą dokładnie takie jak, chcesz? Zamów je w Pracowni Stolarskiej Latzke. Wykonujemy schody do domu i zewnętrzne, proste i zabiegowe, na beton lub w całości z drewna. Sprawdź ofertę i zadzwoń do nas!

schody drewniane taras deska tarasowa drewniana Poznań HJ Latzke stolarz cieśla

Nowoczesne schody drewniane

Zajmujemy się budową schodów drewnianych od 2015 roku. Dlaczego akurat drewniane? Ponieważ drewno to nasz ulubiony materiał. Stawiamy konstrukcje drewniane dowolnej wielkości, montujemy deskie tarasowe, boazerię drewnianą i podbitkę dachową oraz tworzymy drewniane elewacje na nowoczesnych domach i domkach letniskowych.

Schody to jeden z elementów, który w wielu domach jest po prostu niezbędny. Może nie będą Ci potrzebne, gdy mieszkasz w parterowym budynku, ale przydadzą się jeśli budujesz taras lub piętrowy dom.

Niezależnie od tego, czy masz w domu drewnianą boazerię lub planujesz spędzać czas na drewnianym tarasie to prawdopodobnie chcesz, aby Twoje schody były wykonane z drewna. Nie tylko dlatego, że to naturalny materiał. Drewno ma też wszechstronne zastosowanie i umożliwia realizację wielu projektów i aranżacji. Z drewna możemy zbudować schody nowoczesne lub klasyczne, wewnętrzne i zewnętrzne, proste lub zabiegowe.

Obecnie wiele osób poszukuje schodów drewnianych nowoczesnych o prostym kształcie. Często są to drewniane stopnie zamontowane na betonowym podłożu. Czy Ty również szukasz takich schodów? Jeśli tak, to możemy je dla Ciebie wykonać.

Rodzaje schodów drewnianych od firmy Latzke:

taras drewniany schody drewniane zewnętrzne thermo sosna Latzke stolarz cieśla
  • schody drewniane – wykonane w całości z drewna. Rodzaj surowca wybieramy razem z Klientem, biorąc pod uwagę trwałość i barwę drewna oraz sposób użytkowania schodów.
  • schody drewniane zabiegowe – to popularne schody, które zmieszczą się w niewielkiej klatce schodowej, domku letniskowym, małym domu oraz wszędzie tam, gdzie chcesz, aby schody były wygodne w użytkowaniu i dobrze się prezentowały.
  • schody drewniane na beton – to jedno z rozwiązań wybieranych równie często co schody zabiegowe. Zresztą schody zabiegowe drewniane mogą być wykonane właśnie metodą na beton. Zamawiając schody w pracowni H&J Latzke możesz wybrać, czy mamy wykonać i zamontować tylko drewniane stopnie, czy również podstopnie, listwy przypodłogowe, balustradę lub inne drewniane elementy.
  • drewniane schody zewnętrzne do domu – polecamy to rozwiązanie szczególnie osobom, które budują drewniany dom lub decydują się na drewnianą elewację. Drewniane schody prowadzące do drzwi wejściowych lub tarasu czy balkonu będą dobrze komponować się z pozostałymi naturalnymi elementami domu. Takie rozwiązanie nie jest jednak koniecznie czy obowiązkowe. Drewniane schody zewnętrzne pasują również do domów murowanych z elewacją z cegły, klinkieru, kamienia czy tynkowaną.

Zamów schody drewniane do swojego domu

Wszystkie schody drewniane wykonujemy na indywidualne zamówienie. Oferujemy wycenę i fachowe doradztwo. Gotowe schody montujemy w domu Klienta w ustalonym wcześniej terminie.

Siedziba Pracowni Stolarskiej Latzke znajduje się w Sępólnie Krajeńskim w woj. kujawsko-pomorskim, ale zlecenia realizujemy nie tylko lokalnie. Od lat wykonujemy schody dla Klientów głównie z centralnej, zachodniej i północnej części Polski.

W razie pytań w sprawie schodów drewnianych i innych naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 692 093 912.

taras drewniany schody drewniane zewnętrzne thermo sosna Latzke stolarz cieśla