Montaż podbitki dachowej

Podbitka dachowa stanowi ważny element nie tylko dachu, ale też elewacji. Zamyka przestrzeń pomiędzy krokwiami, nadając budynkowi bardziej estetyczny wygląd. Drewniana podbitka dachowa może mieć taki sam kolor jak drewniana elewacja domu, taras czy schody wejściowe.

elewacja drewniana dom Lódź HJ Latzke stolarz cieśla

Podbitka dachowa drewniana - montaż przez firmę Latzke

wąska deska elewacyjna dom stodoła drewniana elewacja wentylowana HJ Latzke stolarz

W Pracowni Stolarskiej Latzke zajmujemy się montażem konstrukcji drewnianych oraz elementów wykończeniowych wykonanych z drewna. To oznacza, że budujemy szkielet domu, garażu, wiaty czy domku letniskowego. Następnie montujemy drewnianą elewację, wewnętrzną boazerie i deski tarasowe. Budujemy schody tarasowe lub drewniane stopnie, prowadzące do drzwi wejściowych, a także schody drewniane wewnątrz domu. Przy takim zakresie prac oczywiste jest, że zajmujemy się montażem również podbitki dachowej.

Specjalizujemy się w głównie w drewnianej podbitce dachowej. Ponieważ najlepiej komponuje się ona z drewnianą elewacją czy elementami boazeryjnymi, zamontowanymi na ścianach domu. Poza tym mamy ogromne doświadczenie w doborze odpowiednich materiałów do wykonania drewnianej podbitki dachowej. Wiemy, które deski wybrać, w jaki sposób powinny być zakonserwowane i pomalowane. Dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić, że co kilka lat będą musieli malować lub naprawiać podbitkę dachową. Raz zamontowane przez nas deski podbitki dachowej będą dobrze prezentować się przez długie lata.

Montaż podbitki dachowej - wycena wykonawstwa

Dlatego niezależnie od tego, czy szukasz wykonawcy do montażu wyłącznie drewnianej podbitki dachowej czy firmy, która zajmie się wykończeniem całego domu w drewnie – skontaktuj się z pracownią Latzke. Oferujemy wycenę usługi i fachowe doradztwo.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny podbitki dachowej, wykonawstwa i ustalenia terminu – telefonicznie pod numerem 692 093 912 lub mailowo przesyłając wiadomość na adres jacek-latzke@wp.pl. Realizujemy zlecenia głównie w północnej, centralnej i zachodniej części Polski.

Elewacja drewniana wentylowana Boszkowo Włoszakowice deska palona dom stodoła